בואו לתמוך בבלוג

(תקציר: אני מזמין אתכם לתמוך כלכלית בבלוג דרך פטריאון בסכומים שבין כוס קפה אחת לשלוש כוסות בחודש, ותמורת זה אפילו תקבלו תשורות. התמיכה שלכם תאפשר לי לפנות יותר זמן כדי להשקיע בבלוג, ולספק לכם יותר תכנים. הלינק לעמוד הפטריאון של סיור מוחות בתחתית הפוסט).

הבלוג הזה הוא הבייבי הקטן שלי, כבר כמעט ארבע שנים שאני מעלה לבלוג מדי שבוע פוסטים שעוסקים במגוון תחומים במדעי המוח. בשנה האחרונה כמות העוקבים גדלה מאוד, ואיתה גדל גם התאבון שלי. יש לי הרבה רעיונות לדברים נהדרים שאפשר לעשות פה בבלוג, אבל כל זה דורש ממני הרבה זמן ומשאבים. בגלל זה אני קורא לכם לבוא לעזור.

פתחתי ל”סיור מוחות” עמוד פטריאון. למי שלא מכיר, זו פלטפורמה שמזכירה מעט את הדסטארט ודומיהן. רק שבמקום לתמוך בפרויקט חד פעמי, כאן יש לכם אפשרות לתמוך אחת לחודש באדם או בגוף שאתם מאמינים בפעילות שלו, וכמובן לקבל תמורת זה תשורות.

מדובר על סכומי תמיכה נמוכים מאוד, בין כוס קפה אחת לשלוש כוסות בחודש. אבל כל סכום שיגיע מכם יאפשר לי להשקיע יותר משאבים וזמן כדי לספק עוד תוכן לבלוג. בנוסף, התומכים זוכים לקבל לא מעט בונוסים כמו תכנים בלעדיים, גישה מוקדמת לפוסטים ואפשרות להשפיע על הנושאים, קבוצת וואטסאפ אקסולוסיבית, אירועים מיוחדים רק לתומכי הפטריאון, ועוד. בשביל העניין, הצבתי אפילו יעדים, וברגע שנגיע לספים מסוימים של תמיכה כוללת, כל התומכים יקבלו עוד כמה הפתעות.

אז אם אתם אוהבים את הבלוג שלכם, עכשיו יש לכם הזדמנות לקחת חלק, בואו לעזור לי להפיץ עוד ועוד ידע על המוח לציבור הרחב.

לקישור לעמוד הפטריאון, לחצו כאן