למי זה מתאים?

התשובה הקצרה היא: פשוט לכולם!

עם השנים, צברתי ניסיון עשיר בעבודה עם מגוון רחב של קהלים. תכני ההרצאות מותאמים במיוחד עבור כל קהל יעד. לכולם, גם למי שלא שמע מעולם על מדעי המוח, מובטחות הרצאות מעשירות וחוויתיות שאפשר לצאת מהן עם המון תובנות חשובות. 

מוזמנים להתרשם ממגוון ההרצאות המותאמות לקהלים השונים, וכן מהמלצות המשתתפים: 

ילדים ובני נוער

הגיל השלישי

מקומות עבודה

חוגי בית

סטודנטים וצעירים

קבוצות מיוחדות

ילדים ובני נוער

אולי תופתעו לגלות שהמוח מעניין מאוד גם את הגילאים הצעירים, הם רק צמאים לידע ולתכנים שיתאימו במיוחד בשבילם.
יש לי נסיון רב בעבודה עם ילדים ובני נוער, בין אם במערכת החינוך או במסגרות העשרתיות, בין אם בפעילות חד פעמית או בליווי לפרק זמן ארוך, אני תמיד שמח להכיר ולשוחח עם המוחות הצעירים בחברה.

"יואב העביר בשנה"ל תשע"ח קורס קצר על מדעי המוח במסגרת תכנית המצוינות של תיכון ומדרשת הרטמן. הקורס פרס בפני התלמידים סוגיות מרכזיות במחקר העכשווי וכן נתן בידיהם כלים לחקר עצמאי. יואב משתמש במצגות מאירות עיניים ובדרך הוראה שמעודדת סקרנות וחקירה. ממליצה מאוד."
עידית רובין
מנהלת תוכנית המצוינות, תיכון הרטמן, ירושלים

 מפגש “ספיד דייטינג מדע” עם תלמידי חט”ב ממודיעין

הגיל השלישי

אני מרצה המון לבני הגיל השלישי, בין אם במועדוני גמלאים, דיור מוגן או קבוצות מתנדבים.  ההרצאות עוברות התאמות עבור סוגים שונים של קבוצות, ונוגעות בנושאים המעניינים והרלוונטים ביותר עבור הגיל השלישי.

"דיירי הבית ישבו באולם והקשיבו בעניין רב לדבריו של יואב על המוח; ההרצאה הייתה מרתקת, מקורית, מלווה בדוגמאות מחקריות והועברה באופן שוטף ורהוט. התגובות שהגיעו אליי אחרי ההרצאה היו נלהבות."
מיכל ברוד
בית בכפר הדרים

הרצאה למתנדבי “רוטרי” בחולון

מקומות עבודה

אם אתם מחפשים משהו קצת אחר עבור העובדים שלכם, בין אם זו הרצאת העשרה או השתלמות מקצועית שקשורה לתחום המוח והבינה המלאכותית, אני כאן בשבילכם עם הרצאות מעשירות ומלאות עניין שיותאמו במיוחד עבור מקום העבודה שלכם.

"ההרצאה הייתה מעניינת, מהנה, קולחת, פונה לקהל מגוון. היא עוררה סקרנות והעלתה שאלות רבות. המרצה העביר את ההרצאה בצורה מרתקת ומשעשעת"
מכון סאלד

הרצאה ביום עיון למורי המדעים בחטיבות הביניים

חוגי בית

אין כמו לשמוע הרצאה מרתקת על המוח באווירה אינטימית בין חברים. אני מרצה בחוגי בית בכל רחבי הארץ, ואשמח להגיע גם אליכם לסלון, לשיחה מרתקת וייחודית על המוח.

"במסגרת חוג בית הזמנו את יואב להרצות על המוח והמיתוסים הקשורים אליו. ההרצאה היתה מרתקת והועברה בצורה שוטפת ומאד מעניינת. ממליצה בחום"
נעמי
זכרון יעקב

הרצאה בחוג בית ברמת גן

סטודנטים וצעירים

בשנים האחרונות מתגברת ההבנה שגם צעירים מחפשים הרצאות ופעילויות שיעשירו אותם ויגרמו להם לחשוב מחוץ לקופסה. אני לוקח חלק נרחב בפעילות עם סטודנטים וצעירים בהרצאות בפאבים, אירועים מיוחדים וכן עבור קבוצות פרטיות.

"הזמנו את יואב להרצאה בפאב בנהריה במסגרת פרויקט 'מדע על הים' של תוכנית 'בוחרים גליל'. יואב הצליח לסקרן ולעניין את הקהל, לאתגר מבחינת רמת התוכן אך עם זאת להנגיש את הנושא בהצלחה. קיבלנו ביקורות מצוינות מהמשתתפים שנהנו מאוד מההרצאה."
רעות כרמלי
בוחרים גליל, נהריה

הרצאה ב”אברהם הוסטל” בירושלים במסגרת ערב “בירה ומוח”

קבוצות מיוחדות

אם לקבוצה שלכם יש דרישות או מאפיינים מיוחדים, אני יכול לבנות עבורכם פעילות מיוחדת שתתאים באופן ספציפי לקבוצה שלכם ולצרכיה. מאז שהקמתי את “סיור מוחות” פיתחתי תכנים מדעיים ופעילויות מיוחדות עבור מגוון של קבוצות וקהלים, ואשמח לסייע גם לכם.

"יואב מה-טוב ניחן בשילוב של ידע אקדמי רחב בתחום חקר המוח, מחויבות עמוקה להנגשת הידע לציבור הרחב, יכולת הפשטה גבוהה וחשיבה יצירתית המאפשרת איתור ופיתוח אמצעי המחשה מגוונים. יואב מעורב בצוות פיתוח של תערוכה נודדת העוסקת בפרויקט המוח האנושי. כמו כן, הוא בנה והעביר מספר רב של פעילויות שונות שהתאימו במיוחד לקהלים מסוגים שונים."
ורדה גור בן שטרית
סמנכ"לית פיתוח תוכן, מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים

ניתוח מוח לנגד עיני הקהל באירוע מיוחד של מוזיאון המדע ע”ש בלומפילד בירושלים