ספיישל יום הולדת שנה לפטריאון של “סיור מוחות”

היום לפני שנה פתחתי לבלוג פטריאון. הפלטפורמה הנהדרת הזו מאפשרת למי שאוהב את התכנים של הבלוג לתמוך בו בסכומים נמוכים אחת לחודש ולקבל מגוון הטבות. התמיכה של הפטרונים מאפשרת לי להמשיך ולהשקיע בבלוג, ולפתח את הפרויקטים העתידיים שאני מתכנן ל”סיור מוחות”, כולל כמה הפתעות שתשמעו עליהן ממש בקרוב.
 
אחת ההטבות שכל הפטרונים של הבלוג מקבלים היא האפשרות להשפיע על הנושאים שעליהם אני כותב. ברוב המקרים אתם כלל לא מודעים לכך, אבל לא מעט מהפוסטים שקראתם בשנה האחרונה נבחרו על ידי הפטרונים של הבלוג, ובאופן מעניין, בממוצע הפוסטים הללו זוכים לפופולריות די גבוהה, מה שיכול להעיד משהו על חוכמת ההמונים.
 
אז השבוע, לרגל הפטריאונולדת, נערוך מצעד קצר, ובשלושת הימים הקרובים אני אבחר את שלושת הפוסטים הטובים ביותר (לדעתי), שנכתבו לבקשת תומכי הפטריאון. זו הזדמנות טובה לכולכם לחזור לכמה מהרשומות היותר טובות שנכתבו השנה , לקרוא אותם שוב ולהנות.
 
אז מזל טוב לנו על ציון הדרך. ואני מזמין אתכם להצטרף לתמיכה בבלוג ולעזור לנו לצמוח תמורת כוס קפה חודשית. תודה רבה לכל הפטרונים על השנה הזו, ובייחוד לתומכים המובילים: מתן רינג, עינבל רמות, מייקל קניגס ושרה עטיה. אתם נהדרים ויש לכם חלק חשוב מאוד בהצלחה של הבלוג הזה.